UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" to trochę mało miejsc może być i nie wszyscy chętni na to otwarte dla każdego spotkanie wejdą. Zwolennicy PO co chcą wejść powinni już parę godzin wcześniej zając miejsca. Może będzie dystrybucja wejściówek dla mieszkańców Elbląga? Może będą dopuszczone pytania od zwolenników PO i PiS-u a nawet konfederacji i lokalnych dziennikarzy? Jak to będzie zorganizowane. Może portEl coś wie albo się dowie?.
Czy