UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Fajnie, że Prezes przyjeżdża. Elbląg w TV zaistnieje. Może nawet będzie co komentować. Chociaż? Wiadomo co Prezes powie. Reżim, zemsta polityczna, łamanie Konstytucji, utrata suwerenności. brak praworządności, brak reparacji, przyjmowanie uchodźców. Wszystko przez Tuska niemieckiego sługusa, który we więzieniu skończy. Może coś jeszcze doda o niewinnych politykach PiS-u. Wyborcy PiS-u powinni wziąć notes i długopis, żeby zanotować kto winien a kto jest niewinny, zapamiętać i później poglądy Prezesa głosić w komentarzach jako własne przemyślenia.

Czy