UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

idę i mam gdzieś lewaków. Nie zastanawia was, że p. J.K. powie jedno zdanie i cytuje go nazajutrz pól Europy, a niejaki DT udziela wywiadu i nikt po godzinie go nie pamięta poza grupką klakierów? Nie?? A powinno, bo dzieje się tak za każdym razem. I to jest różnica, intelekt versus chamstwo i obłuda....

antyryży