UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Namawianie na badania nazywasz propagandą? Wygląda na to, że albo sam nie chodziłeś do lekarza, albo najwyższa pora na hospitalizację w oddziale zamkniętym. Może inaczej: zastanów się jeszcze raz, zanim cokolwiek napiszesz.

Silnie utumaniony