UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Komentator - Szanowny redaktorze, nie ma co sie unosić. Proszę udowodnić, że obecnie plac to ulica albo ulica może być placem. Bo nie ma czegoś takiego jak ul. Plac Strażacki, tylko jest Plac Strażacki, ewentualnie może być pl. Strażacki - w zależności od tego, czy mamy nazwę własną (jak w Braniewie), czy też nie. Albo ul. Strażacka. Nazywanie ulicami placów (ul. Plac Wolności, ul. Plac Strażacki) to obecnie powszechna plaga, nawet urzędy nagminnie robią ten błąd w adresach, więc nie ma co obrażać osób, które zwracają w neutralny sposób uwagę, a douczyć się. A jeśli Pan nie wierzy, niech pan idzie do prof. Miodka albo Bralczyka.