UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Internet ma taką cechę, że każdy może się wypowiadać na każdy temat. Są pewne ograniczenia prawne ale ogólnie istnieje pełna swoboda. W tym rzecz, iż wypowiadają się osoby albo inaczej - piszą co im ślina na język przynieise nie znając tematu. Proponuję sprawdzić jakie są obecnie zasady nazywania ulic, placów czy alei a potem dopiero wylewać w internecie swoje pokłady niewiedzy i komentować sprawy, o których nie ma się żadnego pojecia.

Komentator