UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak kiedyś był rynek z gołębiami przy ul. Żeromskiego. Ja najbardziej zapamiętałem rożno a w nim kiełbasa z grilla i ulubione sezamki ! Co do gołębi, są piękne i taki handel czy wymiana jest ok. gorzej kiedy urywają głowy i na rosołek. Miejsce rynku jest nie adekwatne dlatego warto zaadaptować miejsce gdzie indziej, np. przy Nowodworskiej jest dużo zapomnianego terenu.