UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ja codziennie jak idę do szkoły wzdłuż chodnikiem prosto, to przy każdym przejściu zatrzymują się samochody, a ja idę prosto z dala od ulicy, kierowcy bezmyślnie się zatrzymują jak nie próbuję nawet iść w stronę pasów. Komedia. Kiedyś doprowadziło to do wypadku, bo kierowca gwałtownie się zatrzymał jak nikt nie przechodził przez przejście i uderzył w niego z tyłu inny pojazd. Szok.