UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie prawda... kwestia kto coś robi i jak... Kolcem w tyłku środowiska ESWIP-u była nasza Taksówka Społeczna ponieważ cały projekt zakładał tylko jedną osobę która dostała wynagrodzenie - koorfynatorkę która nie mogła sobie pozwolić na pracę wolontariuszki. Filozofia ESWIP-u była taka że po co pracować za darmo skoro można za pieniądze ? W Polsce doszło do prostytucji pojęć - za pieniądze pracuje pracownik a działacz społeczny - za darmo. W praktyce działacz społeczny zawodowo inkasuje sporo kasy a jak ktoś pyta o efektywność to jak z OWSIAKIEM - posądza się go o atak na społeczników A wyciąganie to nie tylko pozarządówka - 90% projektów w tym cały ECUS opiera się na projektach tyle że casami są idiotyczne.....
MariuszLewandowski-Fc