UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tego typu "inicjatywy" eswipu, ale i innych "stowarzyszeń" (członek stowarzyszenia -> towarzysz; ) a także "inwestycje" władz miasta - to nic innego jak to co było tytułowym bohaterem filmu "Miś" czyli słomianą inwestycją.