UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jeśli czytają ten artykuł osoby, które biorą udział, to ruszcie głowami. Nie róbcie tego samego, jak na nocnym biegu. Jeśli biegacie dystans w okolicy 1h/10km, po co pchacie się na sam czubek startu biegu? Wymijanie was po 2km doprowadzało do niebezpiecznych sytuacji. Bo przebić się przez taki tłum, który biegnie całą szerokością, to nielada wyczyn.