UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Dzieje się. Prezes ogłosił, że reżim i zemsta panuje w Polsce i wierzący w Prezesa w to wierzą. Ojciec sąsiedniego narodu ogłosił kiedyś, że w Katyniu Niemcy mordowali Polaków i wierzący w ojca sąsiedniego narodu do dzisiaj w to wierzą. Zadziwiające podobieństwo zachowań choć skrajnie różne sytuacje. Wiara w słowa wodzów łączy te zachowania. Można zgodzić się z opinią, że sytuacja ze ściganiem patriotów i prawdziwych Polaków Zjednoczonej Prawicy jest wykorzystywana do unikania ważnych tematów. Zadłużenie szpitali to jedn z nich. W czasach rządów PiS zadłużenie szpitali w Polsce wzrosło prawie dwukrotnie co wynika z danych resortu zdrowia. W sumie polskie placówki medyczne za PiS-u w 2023r. miały prawie 20 mld zł długów. Teraz zadłużenie spadło do 10 mld zł co jest sukcesem dwóch lat rządów PO choć w NFZ jest ciągle od lat źle. Inflacja spadła. Żyje się całkiem nieźle. W marketach tłumy a w koszykach się aż przewala. No i co? PiS ma chwalić PO za sukcesy? Wolą o reżimie, zemście, Ziobrze i innych patriotach. Poseł Śliwka się skompromitował i przegrał wybory z tak słabym kandydatem PO przez wielu zwanym noszowym, że to wstyd było z nim przegrać. Teraz chce obronić Ziobrę i walczyć z Tuskiem i jego całym wojskiem. Ambitny jakiś jest.
Czy