UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@MariuszLewandowski-Fc - Wiem, wiem też co bardziej doskwiera, ale pisanie poprawnie po polsku to raczej dobry zwyczaj i obowiązek, wystarczyło się uczyć języka polskiego a wszelkie dys.... , a może dysweefologia, po co ćwiczyć?.