UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

POPIS rżnie Polaków na kasę ale wyborca POPISU i tak będzie głosował na POPIS bo tak mu każe antypolska POPISOWA tv. Jedna ekipa z okrągłego stołu, raz My Raz Wy i nikt nie siedzi. Genialny plan Kiszczaka aby prawica nigdy w Polsce nie doszła do władzy. W antypolskiej TV rozgrywa się teatrzyk a w sejmie głosują tak samo, wystarczy sprawdzić głosowania w internecie ale to zbyt duży wysiłek intelektualny dla wyborcy POPISu.

KaczorDonald16