UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Budowanie mostu obok mostu to totalna glupota, bo za rzeką korek będzie nadal i oba miwty będą zakorkowane. Most z kawałkiem drogi potrzebny jest za to w Osłonce i stamtąd można byłoby dojechać sobie do Sztutowa i Stegny od wschodu, a ruch rozdzieliłby się na 2 alternatywne drogi.

Donald ma tole