UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Budowanie mostu obok mostu to totalna glupota, bo za rzeką korek będzie nadal i oba miwty będą zakorkowane. Most z kawałkiem drogi potrzebny jest za to w Osłonce i stamtąd można byłoby dojechać sobie do Sztutowa i Stegny od wschodu, a ruch rozdzieliłby się na 2 alternatywne drogi.
Donald ma tole