UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W Elblągu nikt nie kreuje rzeczywistości a jedynie komentuje inne projekty. Deklaruję swój głos w wyborach dla partii która powalczy o: most w Kępinach a później w Osłonce. Dwa mosty i mamy z Elbląga 20 km na mierzeję. W Kępinach zamknięto wiele lat temu prom. A koło Osłonki, jeden most i jesteśmy prawie w Sztutowie. Alternatywna droga na całej długości. Co z nowych mostów w Rubinie jak korek na mierzeję stoi już na E7.Rozpoczynam licytację