UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Daj nam Za całe narodu zmarnowane lata za krew przelaną za ból i łzy za biedę naszą co przez długie lata gościła u nas i dalej tkwi. Za synów poległych w powstaniach i wojnach za honor zdeptany Syberię gułagi za rządy nieludzkie rządne krwi za ruskie wręczane nam bumagi. Za wyzysk ludu i poniżenie za pracę niewolniczą i niskie płace za bezrobocie i chleb powszedni naród płacze. Składamy modlitwę do ciebie panie daj nam nadzieję siłę wytrwania daj nam ojczyznę bogatą i silną na co czekamy od zarania. Henryk Siwakowski