UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czyli już 2 hotelowce socjalne idą pod młotek! Ten na Łęczyckiej i teraz na Jaśminowej. Widzieliście na pewno 1.11 to nowe osiedle deweloperskie koło hotelowca. Tym krajem rządzą deweloperzy, którzy kupionym politykom płacą albo zniżkami na apartamenty, albo na grubo od razu 3 mieszkania. Taka jedna rodzinka z Gdańska do dziś nie wie, skąd ma 8 mieszkań, ale to nie szkodzi. Nie trzeba niczego udowadniać przez prokuraturą i skarbówką, jak się ma męża - byłego dziekana i prorektora wydziału prawa na UG, który jest w dobrej komitywie z każdym w tej branży. Sami chcieliście takiej Polski

Sami chcieliście