UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Do preZydenta miasta przecież macie tyle pustostanòw czyżby miał pan coś do tych ludzi czyżby jakiś hejt tam większą połowa jest normalna po prostu nie stać ich było ma mieszkanie i przyzwyczaili się tam mieszkać poza tym ł26 to zawsze był fajny teren i rządził się swoimi prawami grile lasy, Jeziorko parę melin kto nie był to niewie jaki tam był klimat a że od czasu to czasu ktoś po mordzie dostał wszędzie się tłuką.