UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Lobbing firm dostarczających magazyny energii „przekonał” decyzyjnych polityków o wykoszeniu konkurencji. Moim zdaniem musi realizować w pierwszej kolejności elektrownie szczytowo-pompowe. W zderzeniu z realnymi argumentami przy obecnym rozwoju technicznym magazynów energii elektrownie szczytowo-pompowe są lepszym rozwiązaniem.