UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Pozdrawiam - Racja. Poza tym w Elblągu produkowano turbiny parowe które głównie wykorzystuje się w elektrowniach węglowych, atomowych i obiegach gazowo-parowych. W Elblągu będą silniki tłokowe których na pewno nie produkujemy.