UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W temacie portu jest promesa i robią studium wykonalności. Sukces. Dla mnie przyznanie się do porażki i przykład na to jak politycy kłamią aby odnieść sukces wyborczy za każdą cenę. Wszystko robione jest d. w nos. Zaczęto nieźle. Strategią rozwoju portu. To kilka lat temu powinno zaskutkować zrobieniem z prawdziwego zdarzenia studium wykonalności z analizą SWOT i oceną OOŚ. Na podstawie tych dokumentów powinien być znany końcowy koszt budowy koniecznej infrastruktury i budowy portu z prawdziwego zdarzenia. Znając koszt budowy i perspektywy finansowe funkcjonowania portu dopiero wtedy powinna zapaść decyzja o budowie przekopu i portu. Źródło finansowania powinny być zabezpieczone. Zaczęli od dachu a teraz fundament chcą zbudować. Czy ktokolwiek wie albo się domyśla ile będzie kosztować budowa portu w pełnym tego słowa znaczeniu. Nikt nie wie. Promesa jest i robią studium. Przed Borysem dałem komuś 10 zł. Zaplanował piwa i bułkę. My mamy promesę i rzeźbimy studium, żeby dostać 10 zł na kawałek portu. Sukces.

Czy