UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Każde zdarzenie można przedstawiać jako sukces albo porażkę. Gdzieś z rok temu, czytałem, że opóźniają się inwestycje planowane przez EPEC. Elektrociepłownia przy ul. Dojazdowej miała powstać do końca 2025 roku. Budowa farmy fotowoltaicznej miała się skończyć w 2024r. Czyli porażka bo w tych terminach niczego nie pobudowali. Prace przygotowawcze do czegoś się jednak rozpoczęły. I to, nie odnosząc się do przeszłości, można już przedstawić jako sukces.
Czy