UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Żąkis::: cena zależy od pośrednik, czyli EPEC. To on mieszkańcom narzuca cenę. Ostatnio mieli od lipca 2025 roku obniżyć cenę o 10 % - tylko jak oni znaleźli oszczędności i kogo do tej pory oszukiwali ? Jak wiemy do tej pory pośrednicy w Polsce mają się dobrze.

obserwator z fabrycznej