UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak mnie śmieszą te teksty, że za PO jakieś wypadki i morderstwa (i analogicznie gdy rządził PiS). To rozumiem, że była wcześniej u władzy jakaś partia polityczna gdy nie było morderstw, wypadków samochodowych, stłuczek, kradzieży, itd? No jak to jest panowie?
StefanK