UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

tam gdzie jest parking na placu Słowiańskim przed pocztą tez był cmentarz, wraz z rozrastaniem miasta cmentarze byly umieszczne za murami az w koncu miasto je wchłoneło, Debice z czasem tez pochlonie, juz tam osiedla blisko powstaja