UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W zaduszki przebierańcy wychodzą z nor i straszą. Postrasz CPK, respiratorami, maseczkami i przekopem przewartościowanym za 2mld, ile tam kasy przez słusznie minione lata twoi pobratymcy nagrabili? Sami nic nie robicie a krytykujecie bo nieroby tylko krytykują. Macie w tej parti same lepkke ręce, od zera począwszy po nielota skończywszy.
Dzielnia tak