UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To jest świetny pomysł wystawiać projekty dotyczące własnej, prywatnej działalności! Eureka! Teraz otwieram restaurację i będę zgłaszał "DARMOWE posiłki dla mieszkańców Elbląga". Ponad pół bańki to na trochę ryżu starczy. Albo jakiś inny biznes. Pani logopeda wszakże nie musi inwestować w produkty, czysty zysk. Teraz tylko liczyć na to, żeby jak najmniej chętnych się zgłosiło na zajęcia, po co się narobić przy tym
Psiembiorca