UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Drodzy Mieszkańcy Elbląga, przyjrzyjcie się tym kwotom, policzcie zera, a potem zastanówcie się czy Wasze pieniądze są dobrze wydawane przez "włodarzy" miasta, czy trwonią te pieniądze, na które Wy ciężko pracowaliście. Pieniądze które wydaje "miasto" pochodzą z Waszej kieszeni, miasto nie ma "swoich" pieniędzy, wydaje Wasze. Policzcie te kwoty i zdajcie sobie sprawę ile i jak ciężko na nie pracowaliście.