UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A co z najbardziej slonecznym boiskiem w miescie? Moze gdyby glosowanie odbylo sie w grudniu, to za jedna "koleda", paliwem udaloby sie zebrac wiecej podpisow, a tak zapal minal, motywacji zbraklo, srebrniki rozdane