UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Powiem tak: za wydawanie w ten sposób publicznych pieniędzy powinien być prokurator. Ludzie czy wy nie widzicie, że wasze pieniądze są wywalane w błoto, ktoś "zrealizuje" inwestycję za dziesiątki albo setki tysięcy, a rzeczywista wartość tego jest 10x mniejsza, a reszta zostaje przytulona. Rozbój w biały dzień.