UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

O co chodzi z tą logopedią na Robotniczej 79? Jakim cudem wyhaczyła najwyższy wynik ponad 800 głosów (w opisie jest, że obejmie wsparciem 50 osób) i czy każdy może zgłosić swoją działalność do BO, żeby dostać 600000?

Pytam dla kolegi