UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dziękujemy wszystkim, którzy zagłosowali na Centrum Rekreacji i Integracji w Dąbrowie. Jesteście fantastyczni! Obiecujemy, że ten obiekt będzie służył całemu Elblągowi. Liczymy, że w ciągu 2 lat powstanie trasa pieszo-rowerowa do Dąbrowy, a potem do samego Pogrodzia. Ludzie! - czy sobie to wyobrażacie?! Po drodze będziecie mogli się zatrzymać w gościnnej Dąbrowie - zjeść kanapkę i odsapnąć przed dalszą podróżą. Dzięki temu zwycięstwu Stowarzyszenie "Nasza Dąbrowa" odzyskuje wiarę w to co robi.