UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Moim zdaniem należy wyjaśnić jak współdziałają / kohabitują ze sobą 3 podmioty w Bażantarni: Lasy Państwowe, Park Wysoczyzny Elbląskiej i Zarząd Zieleni Miejskiej. To moim zdaniem tworzy enigmatyczny układ kompetencyjny, w którym jedni odsyłają do drugich. Po drugie te instytucje nie współpracują tylko współegzystują i nie wykorzystują potencjału synergii. Razem i koordynując swoje działania mogliby osiągnąć znacznie więcej. Tymczasem każdy z tych podmiotów "okopał" się na swoich pozycjach. I w ten sposób mamy jubileusz PWE jako samoistny "twór", potem przedstawione tu konsultacje LP i działający gdzieś na peryferiach tych wcześniej wymienionych podmiotów ZZM