UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gdyby nie antypolski rząd POPISu i ich POPISOWe kolesiostwo w spółkach i władzach miast to by takiej lipy nie było. Kiedyś byli jedną partią, teraz udają, że nie są. W myśl zasady " raz my, raz wy " i nikt nie siedzi a w TV w antypolskich mediach rozgrywa się teatrzyk. Ekipa POPIS głosuje tak samo, wystarczy sprawdzić głosowania w internecie ale to zbyt duży wysiłek intelektualny dla wyborcy POPISu.
CPK - Cały Popis Kradnie.