UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Proponuje reaktywowac ponownie Polska Partie Przyjacił Piwa jako stowarzyszenie przy Prezydencie miasta Elblaga - tylko dla facetow, co wy na to ? Kto za ? Spotkamy sie gdzies, pogadamy a Pan prezydent wybierze 12 apostołów zlocistego trunku.
Riposta