UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Polska wymiera. Od kilku lat poziom urodzeń jest najniższy w historii. Ale to pewnie nie wina pisu i kleru. Dopóki ciąża będzie związana z wysokim prawdopodobieństwem zgonu sytuacja się nie zmieni. Albo klauzula sumienia albo bycie lekarzem

Wina Tuska