UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Polska wymiera. Od kilku lat poziom urodzeń jest najniższy w historii. Ale to pewnie nie wina pisu i kleru. Dopóki ciąża będzie związana z wysokim prawdopodobieństwem zgonu sytuacja się nie zmieni. Albo klauzula sumienia albo bycie lekarzem
Wina Tuska