UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Te rady sa śmiechu warte. Rady, biuro konsultacji społecznych hehehe to wszystkie tylko tani PR i sprawianie mylnego wrażenia ze jakieś rady maja na coś wpływ. Kto będzie twarzą RADY. Hania Szuszkiewicz? Ludzie, wy się w tym urzędzie miejskim za robotę weźcie. Tylko w ostatnim roku z Elbląga znów wyemigrowało ok 1000 osób.