UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Te rady sa śmiechu warte. Rady, biuro konsultacji społecznych hehehe to wszystkie tylko tani PR i sprawianie mylnego wrażenia ze jakieś rady maja na coś wpływ. Kto będzie twarzą RADY. Hania Szuszkiewicz? Ludzie, wy się w tym urzędzie miejskim za robotę weźcie. Tylko w ostatnim roku z Elbląga znów wyemigrowało ok 1000 osób.