UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Może ktoś odpowiedzieć na pytanie dlaczego nie wykonano ścieżki rowerowej między Kościuszki a ul. Saperów. Po przebudowie jest tylko wąski chodnik. Na Kościuszki jest super ścieżka, co do Saperów to idealnie nadaje się na wydzielenie ciągu dla rowerzystów ze względu na jej szerokość. Szkoda, szkoda, szkoda. Przy takiej przebudowie nie pomyślano o rowerzystach i na 15 lat już tak zostanie. Co co szerokości asfaltu to 6 metrów zdecydowanie za mało i 7 na łuku. Brakuje minimum jednego metra. Radzę wstawić za wczasy oznakowanie, że przejazd tylko dla pojazdów do 3.5t.
Rowerzysta Budowlaniec