UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Co wy konfabułujecie? Z edukacji zdrowotnej trzeba było WYPISYWAĆ do końcówki września i dopiero po wysłuchaniu propagandy, domyślnie byli wszyscy zapisani. A na religię ZAPISYWAĆ - domyślnie wypisani, zgadzać się na to że klasy na lekcjach religii będą łączone. W szkole średniej gdzie uczęszcza moje dziecko, specjalnie nie podam jakiej, na pierwszej wywiadówce wychowawca przez ponad 30 minut pokazywał prezentacje o EZ jakie to fajne będą na na niej tematy. A w sprawie religii to 'zachęcił uczniów' że ze względu na niską frekwencje może tak być, że ci co się nie daj Boże zapiszą będą chodzili na zajęcia religii organizowane w innej szkole. Jak tak się przedstawi sprawę to młody co nawet nie neguje religii, ze względu na ilość wysiłku, czasu, wytykanie, ubłaga rodziców żeby go nie zapisywać i ciężko dziecka nie zrozumieć. Tak to jest jak ktoś swoje problemy z Bogiem, czy nieprzepracowaną traumę z kościołem przelewa na innych. Cieszę się, że w mocno lewym Elblągu mimo nagonki i propagandy proporcje są takie a nie inne.
janusz_wąs_myśliwski