UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W szkołach publicznych zajęć z religii w ogóle nie powinno być, religia nie jest nauką. Religia powinna wrócić do salek katechetycznych i tam się bronić, a katecheci nie powinni być opłacani przez państwo. Na kościół powinni łożyć tylko wierni. Nie znasz pojęcia dyskryminacja.