UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Ojciec - Ojciec nie rób z siebie wała. Wiem co napisałem bo rodzicem jestem. I nikt nie byl zapisany musowo na EZ. O grafiku lekcji nic nie pisałem i bardzo dobrze, że religia jest na początku lub końcu. Ma być prościej nie trudniej dla większości.