UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po mimo takiej kampanii na religie w szkołach (konieczność złożenia deklaracji rezygnacji z lekcji religii ) i atakiem na edukację zdrowotną w kościołach (dobrowolność uczestnictwa jako zajęcia dodatkowe ) wynik edukacji zdrowotnej nie jest dobry, ale pokazuje konieczność większej edukacji w zakresie świadomości młodych nt. chociażby pedofili i zagrożeń z niej wynikających, czy też odporności na dezinformację, ze strony skrajnych środowisk skrajnych; ultrakatolickich i lewicowych. Nie trzeba faworyzować postępu i wiedzy- on się obroni sam, ale też nie warto utrudniać i robić pod górkę klerowi katolickiemu, bo on się sam najlepiej kompromituje.

Janusz Kowalski