UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nikt tak nie zniechęcił ludzi do religii, jak sami księża i ich zachowanie. Nikt tak nie zniechęcił ludzi do munduru, jak sami mundurowi i ich zachowanie. Nikt tak nie zniechęcił ludzi do publicznej służby zdrowia, jak sami lekarze/pielęgniarki i ich zachowanie. Nikt tak nie zniechęcił ludzi do wymiaru sprawiedliwości, jak sami sędziowie/prokuratorzy i ich zachowanie. Tak można wymieniać i wymieniać. Polacy dewastują własne państwo i społeczeństwo od środka. Tutaj nic nie działa prawidłowo, bo ludziom w tym kraju kompletnie już odebrało nie tylko rozum, ale przede wszystkim przyzwoitość i zasady moralne.
Jak dbosz, tak mosz!