UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Mirek 12 - Wojskiem to ja bym tego nie nazywał.3,6,12 miesięcy kurs na oficera. A kim Pan był w cywilu? Jestem po ASP malarz plastyk np. Szweje na kompanii z butami i sznurówkami włącznie go wciągną nosem. Zero wiedzy tylko cepy bz pomysłu na zawód idą sobie do wojska. A statystyka lubi magistrów w mundurze.