UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie zgodzę się z Pana opinią celem Miasta nie jest generowanie zysku ale poprawianie jakości życia mieszkańców. Po to samorząd dostaje udział w podatkach by nasze pieniądze przynosiły nam korzyść. Jak ma Pan chęć do sprzedania są słynne Lidzbarskie Termy - dzieło Europosła Protasa wyśmiane jako jeden z projektowych absurdów. Niestety myli Pan biznes z generowaniem zysku a to podejście rodem z USA. W europie od dawna istnieją firmy Non Profit i taką firmą powinno być Miasto i jej spółki celowe.
MariuszLewandowski-Fc