UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Teraz widzimy że za mało jest takich obiektów w Elblągu, lato wraz z innymi miesiącami i sukces. Tak samo na górze chrobrego powinien być wybudowany letni tor saneczkowy. Taki obiekt to byłby sukces i zysk oraz oferta turystyczna.