UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Port przez ostatnie 10 lat budował prezydent tego miasta Wróblewski, zrobił nawet referendum, że tak port ma być I to miejski, tylko zapominał w każdym roku ująć to w budżecie miasta, jego namiestnik działa z takim samym entuzjazmem, w przedwyborczych deklaracjach składał obietnice, że będzie kontynuatorem tych działań, jak obiecał, tak zrobił - już drugi rok I w budżecie miasta na port - mamy 0 zł. To jest jeden z regionalnych cudów świata, jaki niedawno ogłoszono na portelu. Cudotwòrcy regularnie pobierają pensje I nikt ich nie rozlicza za wstrzymanie I niedokończenie tej inwestycji, która przecież była zatwierdzona przez rząd, a obecny rząd przecież jej nie odwołał, bo by nie otrzymał zgody na takie marnotrawstwo w poselskim referendum.

Cud elblaski