UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Nie będzie żadnego portu, o tak jak pisałem pod innym artykułem port elbląski trafił na ogólnopaństwową warstwę służąc za przepychanki między partiami i politykami. Jedni będą obwiniać drugich o to, że nie ma pieniędzy na port. Potem drudzy powiedzą, że już załatwili. Potem pierwsi wytkną, że nic się nie zmieniło i tyle. Port elbląski to już wyłącznie element polityczny. A wielu z nas jest doskonale świadomymi, że takie właśnie elementy w polityce są potrzebne, żeby móc sterować wyborcami, tworzyć podziały i skonfrontowane między sobą grupki wyznawców. Port sam w sobie jest fatalnie zlokalizowany na małej przestrzeni, którą z każdej strony otacza jakiś kolizyjny obiekt. Nie ma tu opcji na jakikolwiek rozwój.
a_wy_se_dalej_wierzcie