UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jeżeli będzie zebra, to niechaj będzie też żyra, jak bo stojąca w ciemnościach na chodniku osoba nie ma szans lub chociażby oświetlenie na takim poziomie, jak na Fromborskiej przed marketami. Tam niby jest najbardziej OK gdyby nie to drzewo. Reszta ulic ma latarni chyba li tylko by oślepiać kierowców przed przejściami.

Antonis